Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka komercyjna, ul. Unii Europejskiej

Unii Europejskiej, Chełmek, małopolskie

  • 494 000 zł
  • 1 895 m²
  • 260,69 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Halska

Skontaktuj się

Działka komercyjna, ul. Unii Europejskiej

Unii Europejskiej, Chełmek, małopolskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

494 000 zł

1 895 m²

260,69 zł/m²

Działka komercyjna, ul. Unii Europejskiej

Zaktualizowane: 4 maja 2026

494 000 zł 1 895 m² 260,69 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 494 000 zł (260,69 zł/m²)
  • Działka: usługowa, 1 895 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości HALSKA, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: BNH-GS-2406

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka inwestycyjna 1895 m² - Chełmek, ul. Unii Europejskiej

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1895 m², położona w Chełmku przy ul. Unii Europejskiej. Nieruchomość o regularnym kształcie i wymiarach ok. 86 x 29 x 66 x 32 m stwarza szerokie możliwości zagospodarowania pod działalność gospodarczą. (...)

Agent

Ewelina Halska

503 123...

503 123 369

505 036 489

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

503 123...

503 123 369

505 036 489

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana