Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Chełmek - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

999 000 zł6 694 m² 149,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chełmek, ul. Na Skałce | piękna, widokowa duża działka na sprzedaż Do sprzedaży oferujemy wyjątkowy kompleks działek położony w Chełmku przy ul. Na Skałce i Piastowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł49,64 m² 5 136,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,64 m położone na 1. piętrze w zadbanym budynku mieszkalnym w Chełmku. Lokal składa się z salonu, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

5 000 000 zł19 744 m² 253,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 19 744 m - Chełmek, ul. Unii Europejskiej | produkcja i usługi Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 19 744 m , położona w Chełmku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 394 m² 142,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko W platinum house! Działka budowlana 1394 m - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1394 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

469 900 zł2 352 m² 199,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa widokowa działka budowlana o powierzchni 24a działka przy ul. Jagiellońskiej, w miejscowości Chełmek, powiat Oświęcimski. Lokalizacja: miejscowość: chełmek, ulica:.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł1 895 m² 260,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 1895 m - Chełmek, ul. Unii Europejskiej Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1895 m , położona w Chełmku przy ul. Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł38,90 m² 6 246,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 39 m znajduje się na parterze w zadbanym bloku mieszkalnym w Chełmku. Składa się z jasnego salonu, oddzielnej sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł36,88 m² 4 989,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dobra inwestycja - taniej nie będzie Serdecznie polecamy dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Piłsudskiego w Chełmku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,88 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:504 m²

Na sprzedaż mały dom z potencjałem położony w Chełmku przy ul. Piastowskiej. Na sprzedaż niewielki, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 51 m (obmiar własny), położony.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł85 m² 10 576,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż przedstawiamy wyjątkowy dom z bala położony w spokojnej i zielonej części Chełmka. Dom o powierzchni użytkowej 85 m2 położony na 850 m pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł299 m² 1 468,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

Do sprzedaży dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej ok. 196 m 2 , położony w Chełmku, usytuowany na działce o pow. 1542 m 2. Dom w całości podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

473 660 zł2 153 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Chełm Śląski (powiat bieruńsko lędziński), o powierzchni 0,2153 ha, oznaczona jako ,b' - tereny mieszkaniowe, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chełmek +2 km

Rynek pierwotny

580 000 zł70,46 m² 8 231,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:265 m²

Wybór tego konkretnego domu parterowego, to nie tylko korzyści w postaci wygody użytkowania: 1. dom jest funkcjonalny niezależnie od wieku domowników, ponieważ wszystkie pomieszczenia znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chełmek +2 km

189 000 zł1 200 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlanie w różnych metrażach i różnych cenach. Lokalizacja: działki znajdują się w spokojnej, zielonej i rozwijającej się okolicy o bardzo luźnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chełmek +2 km

559 460 zł2 543 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Chełmie Śląskim idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycję! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 2543 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chełmek +2 km

137 000 zł785 m² 174,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chełm Śląski - ul. Błędów Na sprzedaż działka o powierzchni 785m2 położona w Chełmie Śląskim Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chełmek +2 km

144 720 zł1 206 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienie działka w Chełmie Śląskim przy ul. Wrzosowej. Zlokalizowana w urokliwej okolicy, tuz obok lasu. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chełmek +2 km

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rezerwacja Dom jednorodzinny na sprzedaż Libiąż, ul. Fredry | 233 m | działka 8 arów Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Libiąża, przy ul. Fredry. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chełmek +3 km

1 300 000 zł225 m² 5 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 806 m²

Dom na sprzedaż w Libiążu przy ul. Krakowskiej - Idealne miejsce do zamieszkania i prowadzenia działalności Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom z dużym wolnostojącym dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chełmek +3 km

129 000 zł704 m² 183,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 704m2 w cichej i spokojnej lokalizacji Libiąża w dzielnicy Kosówki. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chełmek +3 km

129 000 zł711 m² 181,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 711m2 w cichej i spokojnej lokalizacji Libiąża w dzielnicy Kosówki. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chełmek +3 km

129 000 zł677 m² 190,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 677m2 w cichej i spokojnej lokalizacji Libiąża w dzielnicy Kosówki. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Chełmek +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Nowe Miasto,Chełmek

240 000 zł36 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Marzysz o przestrzeni, którą możesz zaprojektować według własnych upodobań? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Chełmek,małopolskie

370 000 zł64 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 64m położone w Chełmku na ul.Powstańców Śląskich 2a Składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chełmek

Chełmek,małopolskie

2 850 000 zł1 928 m² 1 478,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 367 m²

Na sprzedaż: kompleks hal produkcyjno-magazynowych w Chełmku k. Oświęcimia ul. Przemysłowa 13 | 8 km od Oświęcimia | 31 km od Katowic | 65 km od Krakowa Cena: 2 850 000 zł Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chełmek

Chełmek,małopolskie

2 100 000 zł1 220 m² 1 721,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 482 m²

Hala produkcyjno-magazynowa z biurami Chełmek ul. Przemysłowa 13 | działka 4482 m | pow. hali: 1220 m Solidna hala z zapleczem biurowo-socjalnym i pełną infrastrukturą Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chełmek,małopolskie

475 000 zł87 m² 5 459,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Rezerwacja Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż klimatyczny, solidny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Chełmek

Chełmek,pomorskie

1 000 000 zł60 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam serdecznie. Mam do sprzedania ziemię rolną z możliwością wybudowania siedliska. Ziemia ta graniczy bezpośrednio z rzeką Szkarpawą która to rzeka łączy Wisłę z Zalewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Chełmek,małopolskie

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam wygodne mieszkanie w Chełmku,bardzo dobra lokalizacja blisko sklepy parking, szkoła. Mieszkanie po generalnym remoncie kuchnia w zabudowie ze sprzętem, łazienka z dużym głębokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tuwima

Stare Miasto,Chełmek

699 000 zł284 m² 2 463,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:696 m²

Na sprzedaż duży dom w centrum Chełmka o powierzchni użytkowej ok 280 m2 usytuowany na 7 arowej działce. Nieruchomość położona w atrakcyjnym miejscu zarówno jako budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Oświęcimska

Stare Miasto,Chełmek

393 600 zł3 280 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod działalność gospodarczą lub inwestycję? Mam do zaoferowania działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji, o całkowitej powierzchni 3280 m2. Idealną pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chełmek

Chełmek,małopolskie

270 000 zł40 m² 6 783,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie z potencjałem w sercu Chełmka! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu? Mamy coś idealnego! Cena: 270 000 zł Lokalizacja: chełmek, ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chełmek

Chełmek,małopolskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w sercu Chełmka 38 m , parter, blisko natury Szukasz swojego pierwszego mieszkania? A może chcesz zainwestować w atrakcyjną nieruchomość w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jaworznicka

Chełmek,małopolskie

599 000 zł5 400 m² 110,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 54 ar na sprzedaż w cenie 599.000 PLN (do negocjacji) CHEŁMEK ul. Jaworznicka , powiat oświęcimski, woj. małopolskie Do działki wydane warunki zabudowy (wz) i pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Chełmek

517 000 zł165 m² 3 128,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny? Idealnie trafiłeś! Na sprzedaż ciekawy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165,23 m2, położony w Chełmku przy ul. Krasińskiego 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chełmek

Stare Miasto,Chełmek

547 000 zł195 m² 2 805,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny? A może chcesz zakupić nieruchomość, która będzie dla Ciebie zarabiać 10% w skali roku?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Nowe Miasto,Chełmek

229 000 zł34 m² 6 638 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,5mkw., zlokalizowane w niskim bloku przy ul.Wojska Polskiego w Chełmku. Jego lokalizacja daje dostęp do szkół, przedszkoli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Paprotnik

Nowe Miasto,Chełmek

533 040 zł4 442 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż duża działka budowlana 2821/5 i 2821/4 oraz dodatkowo płatne udziały 5/16 w działce 2820/1 i 2821/3 (cena do uzgodnienia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nowe Miasto,Chełmek

199 000 zł37 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone w Chełmku (woj. małopolskie),przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie o powierzchni 36,85m2 znajduje się na 4 piętrze. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chełmek

Chełmek,małopolskie

1 100 000 zł146 m² 7 546,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę nowego i w pełni komfortowego domu w rewelacyjnej lokalizacji. W skład nieruchomości wchodzi dwukondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Paprotnik

Paprotnik,Chełmek

445 100 zł4 442 m² 100,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie pokrywa kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz ciekawej inwestycji? Na sprzedaż duża działka położona w Chełmku, przy ul. Paprotnik. Zdecydowanymi atutami działki są: idealna pod.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij